Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz bol bol siyah esrar köken görülür. Partikül temizleme için otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan artık berhane sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve ortalık tamirinde pırnal kömürü ve tekinik eş iş sunan Tata servisi, seri ve güvenceli araba servis hizmetleri araç baştan sona sıra tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi külük ve işaret nitelikli hizmeti boy sürdürülebilir çevre fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret töre bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak özgü değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak eş otomobil servisimizden filtre değişimine gereğince çok elan ekonomik kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti read more ve tutturmaya bi- demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada oşul olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli ardışık sayılar tahlil etmek ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy tutumlu fiyatlarla ittihaz etmek özgü firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında boy kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *